Delete
powrót do forum 1 sezonu

Ale to było dobre. Jest moc. Fabuła odjazdowa. Aktorzy nie transy tajskie. Powiało stylem i klasą. No nie mam się do czego doczepić. Końcówka ryje banie na maksa. Zaskoczenie z napięciem w jednym. Do tego piękne kobiety. Dobre mocne kino. Nie mam nic przeciwko II ser.

ocenił(a) serial na 3
ktosik63

Czy my oglądaliśmy ten sam serial? Nie ma się do czego przyczepić? Dobre mocne kino?

madhuan

Gdybyś oglądał taki paździerz jaki oglądałam przed Delete to byś postawił nawet 10 * ;-))) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 3
ktosik63

No nie bardzo.

ocenił(a) serial na 3
ktosik63

Nie rozumiesz że ktoś po przeczytaniu twojej "rzetelnej" wypowiedzi jeszcze skusi się na obejrzenie tego serialu i zmarnuje z 7 godzin swojego życia ? :P

madhuan

A może oglądając ten serial odpuści sobie w tym czasie kradzieży, bicia żony czy gwałcenia dziecka. Spójrz na to z tej strony.Nie każde życie jest coś warte. Więc wrzuć na luz ;-))))

ocenił(a) serial na 3
ktosik63

No twoja argumentacja mnie przekonała . Nie rozumiem tylko co oznaczają słowa "Nie każde życie jest coś wartę" ?

madhuan

To już na dyskusję filozoficzno-etyczną.Może innym razem. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 3
ktosik63

Przecież ten film był straszny. Ile ty masz lat? 14?

kamil_paralotnikoff

ile mam lat? tyle co na stodole łat.Każda łata ma trzy lata. Policz sobie para..coś tam..

ktosik63

To, że oglądałeś coś gorszego nie znaczy, że to jest dobre.

ktosik63

Też się powinnam napić przed ogladaniem tego serialu, to może miałabym podobne wrazenia hahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones