Delete
powrót do forum 1 sezonu

Koniec

ocenił(a) serial na 6

Jak rozumiecie zakończenie ?

ocenił(a) serial na 7
x3Metaxa

Ojciec Too zabił te kobiety

ocenił(a) serial na 7
x3Metaxa

Ojciec Too zabił te kobiety

ocenił(a) serial na 6
x3Metaxa

spoiler spoiler spoiler
ojciec Too nie tylko zabił te kobiety ale zabił również siostrę Too czyli swoja córkę ( zdjęcia oglądane przez pasierbicę na telefonie i sms z pytaniem ,które likwiduje po namyśle ). Trochę dziwnie jest pokazana scena z Lilly bo przecież jak usłyszała swojego męża to uciekła z tej piwnicy i zamknęła klapę i za chwilę znowu jest w piwnicy ( jakim cudem ? ) i obserwuje jak Too aparatem likwiduje wszystkie trupy. A potem się ujawnia i płacze i można się tylko domyślać co Too z nią zrobi wszak zobaczyła największą tajemnicę której nie powinna .Albo ją wykasował aparatem albo.... drugi sezon o ile będzie to wyjaśni.

ocenił(a) serial na 5
enera

A jedyną siostrą Too nie była Jen?
W każdym razie moim zdaniem zdecydowanie wstęp do drugiego sezonu, szkoda, bo już ten był dosyć męczący.

ocenił(a) serial na 6
Sol89

Tak , siostrą Too była Jen i była jego przyrodnia siostrą. To fakt ,serial trochę zagmatwany poprzez niedopowiedzenia i niektóre urwane sceny...

ocenił(a) serial na 5
enera

A to nie była siostra tego kolegi Jen ze szkoły ,przecież matka ja opłakiwała ?

ocenił(a) serial na 6
agnes0074

Tak to prawda ,to była siostra tego kolegi Jen ( od różańca ) coś się rozpędziłam i żle zinterpretowałam :-)))

enera

To nie była corka tego mordercy, tylko corka tej babki od rozańca, a to, że na nowo znalazła się w piwnicy wynika z tego, że gdy wyszła i zobaczyła męża to się wrociła i ukryła na dole.

ocenił(a) serial na 6
moni8989

prawda ,to była siostra kolegi Jen ( babki od różańca ) , natomiast powrót Lily do piwnicy jest co najmniej dziwny i niedopracowany. Proszę obejrzeć jeszcze raz ,przecież ona po wyjściu z piwnicy i zamknięciu klapy nie tylko słyszy wchodzącego męża ale tez go widzi , nie miałaby czasu znowu podnieść klapy bezszelestnie i zbiec sprintem po schodach i jeszcze się ukryć.Ale to szczegół...
Serial nie jest wielkich lotów i podwyższyłam ocenę za pomysł bo sam w sobie jest fajny

enera

Nie mam już siły na oglądanie czegokolwiek drugi raz bo przysnelam na nim dwa razy.. Jest to dość szybko zrobione, można się czepiać, ale to Azjaci, oni zawsze tak szybko i bezszelestnie ;) zobaczymy czy i jaki będzie drugi sezon.

ocenił(a) serial na 6
moni8989

:-))))))

ocenił(a) serial na 3
x3Metaxa

Ja rozumiem to tak: Twórcy serialu po zmątowaniu filmu zdali sobie sprawę że to nudny gniot. No to na siłę wymyślili coś takiego żeby .... I tu nie jestem pewny co. Przyciągnąć choć garstkę widzów do drugiego sezonu? Albo zatuszować niepowodzenie, ludzie będą mówić o końcówce i wszyscy zapomną jaki ten serial był słaby.

ocenił(a) serial na 8
madhuan

Serial lepszy niż Twoj język polski :)
„zmątowaniu” ?????
Serial mega wciągający i fajny. Chyba, że włączając tę pozycje, ktoś spodziewał sie wielkiego dzieła kinematografii . Ale chyba widać ze to nie bergman tylko tajska bajka

madhuan

Dobre, dobre :)

x3Metaxa

Niech mi ktoś wytłumaczy skąd ona po tym jak zdała sobie sprawę, że kochanek został wyładowany wie gdzie ma iść? Skąd tak nagle znalazła sobie taką skrytkę?

ocenił(a) serial na 5
blondyna85

Szukała męża,poszła do stajni i zobaczyła pełno much w jednym miejscu ,więc zaczęła szukać skąd te muchy są no i znalazła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones