PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270589}

Shutter - Widmo

Shutter
5,5 19 050
ocen
5,5 10 1 19050
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

jak mozna dopuscic do tak jawnego gwaltu na swietnym horrorze?nie mam pojecia czemu wspaniali amerykanie (chociaz wiem-Kasa!) remakuja prawie kazdy lepszy azjatycki obraz...film zdaniem mym to kaszana a aktor grajacy glowna role powinien zostac w 'Jeziorze marzen' a nie przyjmowac role w takich produkcjach...szkoda ze wiekszosc osob i tak pewnie bedzie kojarzyla ta
wersje tak jak bardziej kojarzy chociazby 'Ring'...szkoda

margaretteantonio

Jak już gdzieś pisałem pod jakimś amerykańskim remakiem, w sumie dobrze że je robią, nikt mi ich oglądać nie każe, a azjatyccy twórcy dostają kasę za sprzedaż scenariusza i mają ewentualnie kasę na kolejne filmy. A to że ktoś pójdzie, do kina na remake, nawet nie wiedząc że to kopia, cóż jego sprawa, straci wiele z oryginału.

ocenił(a) film na 2
margaretteantonio

paranoja, jak można robić remake filmu, który ma niecałe 4 lata praktycznie nic do niego nie dodając, odejmując atmosferę i obniżając grę ? Tylko Amerykanom to potrzebne. Biorą się jeszcze za to jacyś trzecio-rzędni reżyserzy.

przemyslav07

A być może robią to dla takich ludzi jak ja,którzy nie są w stanie obejrzeć azjatyckiego kina.Ja nie mogę patrzeć na azjatyckie filmy,bo denerwuję się na widok skośnookich.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Z pewnością robią to dla upośledzonych intelektualnie rasistów

Dealric

Wyjedź sobie do Japonii jak tak ci pasuje ich klimat.

użytkownik usunięty
margaretteantonio

A według mnie te najsłynniejsze azjatyckie horrory jak Ring, Klątwa, Widmo, Nieodebrane połączenie to były komedie te duchy w nich były zrobione tragicznie, mnie one śmieszyły a nie straszyły, natomiast w amerykańskich remakach wszystko było idealne, w przeciwieństwie do wersji azjatyckich na nich się bałem, a nie śmiałem .

hahah to na tym się można było bać?:)

użytkownik usunięty
Pou_Prostu_Filip

No ja się bałem ostro.

to chyba oglądałem inny film:(

ocenił(a) film na 2
Pou_Prostu_Filip

Bo w przeciwieństwie do niego oglądasz filmy z głową.
Może rzeczywiście te marne remake'i robiłby lepsze wrażenie jakby się nie umiało myśleć...

Dealric

ten film to marna kopia oryginalu. sceny ktore maja straszyc sa zmienione i nie strasza, a cala fabula wydaje sie byc marna ze wzgledu na wykonanie:)

margaretteantonio

Widziałem obie wersje i jednak wolę amerykańską. Jest technicznie znacznie lepiej zrobiona, scenariusz jest też bardziej logiczny. Wersja tajlandzka wcale nie straszy bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones