PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 326
ocen
7,1 10 1 60326
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

Trudno mi go teraz ocenić. Bo z jednej strony żałuję, że go zobaczyłam (nie mogłam spać całą noc), ale z drugiej jest to dowodem na fakt, że twórcy filmu bardzo dobrze się spisali. W końcu tego rodzaju produkcja im bardziej przeraża, tym jest lepsza ;)

ocenił(a) film na 10
Bettka

I takie komentarze to ja lubię ;) Mówię zdecydowanie - najlepszy horror,jaki widziałem w życiu - nie sądziłem,że jakiś film zrobi jeszcze na mnie takie wrażenie. I po samotnym seansie zastałem otwarte drzwi od łazienki,a dałbym głowę,że zamknąłem... ;))) Najlepsza scena - dużo tego - ale moim zdaniem, z telefonem od dziewczyny,że wróci później ...

ocenił(a) film na 5
dago2

Chyba mało horrorów widzieliście w życiu skoro tak wysoko oceniacie ten gniot ;)

ocenił(a) film na 10
multiszperaczka

Proszę o tytuły to odpowiem - wszystkie klasyki i nie tylko+dużo z kina azjatyckiego widziałem.

ocenił(a) film na 5
dago2

Nie chce mi się pisać wszystkich tytułów bo ich za dużo było i połowy tytułów nawet nie pamiętam ;) Lubię horrory, ale moim zdaniem na większości albo nie ma strasznych scen albo są maksymalnie dwie. W tym może była jedna ;) Podobało mi się tylko wplecenie w film fotografii z duchami.

ocenił(a) film na 10
multiszperaczka

Nie rozumiem,ale szanuję Twoją opinię. Mnie Shutter cholernie się podobał - jedna straszna scena ? Dla mnie tam nie było chwili wytchnienia (3 stany przedzawałowe) - a nawet jak była to tylko po to,żeby zaraz było 100x gorzej. Nie ma o czym dyskutować - ludzie boją się różnych rzeczy i mają różne filmowe gusta. Pozostanę absolutnie przy swoim - najlepszy horror jaki widziałem. Pozdr.!

ocenił(a) film na 5
dago2

Może zbyt wiele horrorów widziałam i dlatego niewiele jest w stanie mnie przestraszyć ;)

Telecombo

Mam podobnie niestety:( czasami fajnie byłoby coś obejrzeć żeby potem nie spać w nocy - ostatnio tak miałam po Egzorcyzmach Emily Rose - budziłam się przed tydzień o 03:15 w nocy i nie mogłam spać :) ale miałam wtedy 15 lat i wybaczam to sobie :P

multiszperaczka

Dyskusje gówniarzy. Wypowiadasz zdecydowanie zdanie a nie potrafisz podać najprostszego przykładu.

ocenił(a) film na 5
filozof71

Nie podobał mi się BO? Nie przestraszył mnie. Wszystkie horrory oceniam wg tego kryterium ;)

multiszperaczka

A jakie są straszniejsze? Podaj jakieś tytuły :)

ocenił(a) film na 5
rico jonason

Żaden horror tak naprawdę nie jest straszny :P są tylko lepsze i gorsze koncepcje na 'straszny film' ;) Osobiście wolę filmy, gdzie nie widzę co straszy, np Paranormal activity

ocenił(a) film na 10
multiszperaczka

Kolejny dowód na to,że ludzie boją się różnych rzeczy. Ja przez Paranormal Activity przeszedłem bezproblemowo-jeśli jakieś wrażenie to ostatnia scena,gdyby nie to,powiedziałbym,że w ogóle niestraszny. Po Shutterze,jak wstałem z krzesła to nie wiedziałem w którą stronę iść.

ocenił(a) film na 5
dago2

No widzisz, mnie ostatnia scena w ogóle nie straszyła, tylko np jak kołdra się ruszała czy jakieś głosy się pojawiały ;) Na samym filmie się nigdy nie boje, film oceniam jako dobry po tym, jak moja wyobraźnia pracuje pod jego wpływem później ;)

ocenił(a) film na 10
multiszperaczka

To ja akurat wolę się wybać na filmie - lepiej,żeby nic,albo niewiele po nim w głowie zostawało ...

dago2

Jeśli Paranormal Activity jest przerażający a Shutter nie, to wybacz, ale się nie znasz.

ocenił(a) film na 5
eweczka_spoko

o gustach się nie dyskutuje ;)

ocenił(a) film na 8
multiszperaczka

To ciekawe, bo właśnie to robisz.

ocenił(a) film na 5
sibeling

To ciekawe, ponieważ wyrażam swoją subiektywną opinię ;)

ocenił(a) film na 8
multiszperaczka

Co prowadzi do dyskusji o gustach.

dago2

Sry, miała iść odpowiedź do multiszperaczka, a poszła do twojego posta.

ocenił(a) film na 7
multiszperaczka

Przeciez paranormal activity bylo meega nudne, nie wiem czemu wiele osob tak to zachwala. Usnelam na tym gniocie :D

użytkownik usunięty
multiszperaczka

czekam na liste lepszych od shuttera, znawco..... :D

Bettka

Przyznaje, że Azjatyckie kino robi wrażenie - podobają mi się takie filmy - ale nie przerażają mnie;/ film z dość ciekawym wątkiem , akcja fajnie się rozwija jak dla mnie warto obejrzeć dla odmiany coś takiego :)

ocenił(a) film na 6
ankaa1989_filmaniak

czy to w tym filmie byla scena ze kobieta wyciaga z gardla sobie pek wlosow ?

so_ulka

nic takiego nie pamiętam - coś było w Ringu że jakiś sznurek wyciągała sobie z gardła, albo w klątwie może - tam było pełno kłaków :) W "Shutterze" nic takiego nie widziałam :)

ocenił(a) film na 10
so_ulka

To było w Dark Water. ;)

ocenił(a) film na 6
dago2

serio ? w Am wersji ? ogladalam ten film, ale nie kojarze by to bylo tu. przeklikalam film na yt i nie znalazlam tej sceny. barddzo mi zalezy by sie upewnic

ocenił(a) film na 6
dago2

jest tylk oscena nalewania wody do szklanki i w wodzie z kranu znajduja sie wlosy

ocenił(a) film na 10
so_ulka

A jest amerykańska wersja Dark Water ? Ja oglądałem japońską - wydaje mi się,że kobieta zadławiła się tymi włosami i wypluła do szklanki - chociaż teraz to już głowy nie dam.

ocenił(a) film na 6
dago2

ja ogladalam tylko Am, wiec odpada

ocenił(a) film na 9
so_ulka

Mówisz o scenie tak z US jak i JP Ringu

ocenił(a) film na 9
Bettka

Zgadzam się, dzisiaj w nocy oglądałem już po raz czwarty i nadal robi wrażenie. :)

użytkownik usunięty
Bettka

Nie powiem film dobry. Nie żeby przerażał czy coś, ale trzyma w napięciu i zaskakuje. No i po obejrzeniu mam coś w rodzaju wyostrzonych zmysłów na otoczenie za moimi plecami i odgłosy ^^, więc swoje robi :)

Bettka

Ludzie naprawdę widzą w tym dobry horror? Ani to straszne, ani zbytnio ciekawe. Pomalowana lala wyskakuje czasem przed ekran z rozdziawioną gębą, ot całe straszydło. Może tak dla 10-12 latków w sam raz, ja się wynudziłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones