PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 336
ocen
7,1 10 1 60336
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

Fabuła 8/10
Audio 8/10
Klimat 9/10
Strach 3/10

Ocena 8/10

ocenił(a) film na 8
KulturalneOcenianie

Mistrzu błagam daj mi jakiś mocny stuff bo ja po tym filmie chce więcej

ocenił(a) film na 8
Pshemox

Niestety mało jest dobrych horrorów to jest jeden z najlepszych jaki widziałem ;(
Szkoda że nie ma naprawdę mocnych filmów, tylko same co powodują wybuchy śmiechu.

ocenił(a) film na 8
KulturalneOcenianie

Ty jesteś zbyt nieustraszony poprostu : D

ocenił(a) film na 8
KulturalneOcenianie

Zgadzam się, dla mnie to nie tyle horror co bardzo dobry film i ciekawa historia. Scena z matką Natre jest świetna. "Natre nie czuje się zbyt dobrze , teraz śpi".
Świetne zakończenie. Końcowa scena mistrzowska i ta muzyka w tle.
Miło mnie zaskoczył ten film.
Remake'u nie widziałem.
Daje 8,5/10

ocenił(a) film na 8
kpn

Dokładnie tak samo uwarzam w 100 procentach.

ocenił(a) film na 9
KulturalneOcenianie

Strach 3!? A zdarzyło ci się kiedyś wystawić wyższą ocenę? Bo ja straszniejszego filmu nie widziałem.

ocenił(a) film na 8
moooras

Żaden film nie jest straszny, chyba że chodzisz do gimbazy i straszy się duch o białej twarzy ... xD

ocenił(a) film na 9
KulturalneOcenianie

Skoro filmy cię nie straszą to może daj szansę grom. Ponoć Amnesia jest masakrycznie straszna (nie wiem, nie grałem).

ocenił(a) film na 8
moooras

Grałem, jest straszna. Klimat, strach na najwyższym poziomie, gry są straszniejszte tylko dlatego że sam tam wszystko robizs a nie obserwujesz ;)
Silent Hill 2 też jest bardzo dobrym i równie strasznym horrorem, tak samo jak Penumbra.
Np,. Dead Space, Slender czy Fear tez mnie w ogole nie ruszaja, no w pierwszym DP czasem lekko mnie drygnie i tyle xD

ocenił(a) film na 8
moooras

Nawet oceniłem ją ;)
Ale powiem ci tak 3/10 dałem ale i tak to najstraszniejszy film jaki widziałem ale i tak jakoś mnie nie przeraził, nawet strasznym m ale średnim jest film Marwe Zło z 2013 roku, ale taki naprawdę średniak 5/10

ocenił(a) film na 8
moooras

Aaa i w trakcie czytania twojego komentarza zaczolłem isntalacje amnesii xD

ocenił(a) film na 9
KulturalneOcenianie

W Penumbrę też grałem, niezła gra (może z wyjątkiem trójki). Martwe zło też widziałem. To raczej krwawa rzeź a nie horror (chociaż podczas jednej ze scen w piwnicy skoczyło mi serce). Grałem też w Slendera i SCP. Straszne może nie są, ale za to bardzo niepokojące. A FEAR to zwykły szuter z elementami horroru pomiędzy kolejnymi strzelaninami (właśnie przez te strzelaniny nie chciało mi się grać dalej, chociaż ciekawość mnie zżerała co to za dziewczynka).

Pewnie nie muszę o tym mówić, ale jest na YT kanał z recenzjami horrorów. Czasami na niego zaglądam jak mi się nudzi (RecenzjeHorrorow). Głównie recenzje gier tam są. Jak nie znasz to sprawdź.

ocenił(a) film na 8
moooras

Też go oglądam, naprawdę robi recenzje na wysokim poziomie i dzięki niemu poznałem Amnesie i Penubre,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones