PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484694}

Queens of Langkasuka

Puen yai jon salad
5,9 127
ocen
5,9 10 1 127
Puen yai jon salad
powrót do forum filmu Puen yai jon salad

Słaby

użytkownik usunięty

Słaby film, wprawdzie jest trochę walki w tym filmie ale nie podobało mi się to.

Faktycznie, film jest tylko dla prawdziwych miłośników fantasy... Niestety, ja nim nie jestem.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Maciek_1992

Dołączając się do oceny tej produkcji muszę sie tylko nie zgodzic ze jest to film "dla prawdziwych milosnikow fantasy". Ja bardzo lubie ten gatunek, ale co ma wspolnego slowo "fantasy" do tego w jaki sposob zrobili film?? To nie to ze jestes milosnikiem sprawia ze cos ci sie podoba, ale wykonanie przedewszystkim. W tej produkcji golym okiem widac to co w niektorych filmach 2 godzinnych ma swoje miejsce. Mianowicie upychanie co tylko sie da do scen zeby sie cos dzialo. Tylko ze efekt wtedy jest odwrotny do zamierzonego. Sztuczne wykonanie, przewidywalne sceny, kreowanie na sile bohaterow... Sceny walk z oczywistym nawet dla wczesnych nastolatkow zakonczeniem. Final "wzruszajacy" jak przemowy prezesa Jaroslawa K.. Slabosc w tym filmie goni slabosc. Na sile mozna obejrzec, ale nie znajdziecie tu niczego co by wam na dluzej zapadlo w pamieci. 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones